PRZYKŁADOWY ASORTYMENT:

PHU ANEX
ul. Czajewicza 6
05-500 PIASECZNO
tel/fax. (22) 756 79 17
tel.kom. 608 646 902
e-mail: reklama@anex.net.pl

OFERTA NASZEJ FIRMY

REKLAMA ZEWNĘTRZNA:
» szyldy reklamowe
» banery reklamowe (zdjęcia)
» kasetony podświetlane

USŁUGI:
» pieczątki firm Trodat, Colop, Wagraf, Shiny
» oprawianie prac w płótno, termookładki, bindowanie, laminowanie, itp.
» usługi kserograficzne do formatu A3+ (kolor)

POLIGRAFIA:
» ulotki reklamowe
» foldery
» wizytówki firmowe i imienne
» naklejki oraz zaproszenia okolicznościowe
» wykonywanie druków samo kopiujących - standardowych i na zamówienie
» papiery firmowe z nadrukiem
» koperty z nadrukiem

SPRZEDAŻ:
» artykuły biurowe i piśmiennicze
» urządzenia biurowe
» druki - Michalczyk i Prokop, Drukarnia Sieradzki, Pexet oprac. Prof. Jerzy Sikorski
» tusze i tonery do drukarek

GRAWEROWANIE laserem na różnych nośnikach:
Szkło
Subtelny grawer na szkle bardzo często wykorzystywany jest przez tysiące pubów i restauracji, które prezentują swoje logo na kieliszkach, szklankach, kuflach i wszelkich naczyniach. Estetyka i czystość obróbki sprawia, że powszechnie grawerowane są również nagrody i trofea.

Drewno
Drewno jest materiałem prezentującym wyjątkowo efektowne rozwiązania. Grawerowanie drewna najczęściej wykorzystywane jest dla zdobienia prezentów, pamiątek, szykownych opakowań, drewnianych zabawek i kredek, gadżetów oraz elementów wizualizacji.

Skóra
Skórzane terminarze, etui, wizytowniki to idealne, powszechnie stosowane akcesoria będące jednocześnie doskonałym nośnikiem reklamy i źródłem niezliczonych realizacji, takich jak: grawerowane logotypy, nazwy firm, nazwiska i wszelkie formy personalizacji.

Guma
Guma jest materiałem polecanym do grawerowania płytek tekstowych. Treść pieczątki uzyskana w wyniku grawerowania gumy charakteryzuje się najwyższym stopniem dokładności. Precyzja technologii pozwala osiągnąć idealne efekty nawet w przypadku najdrobniejszych elementów.

Kamień
Kamień jest trwałą i szlachetną bazą dla grawerowania niekonwencjonalnych, prestiżowych pamiątek, prezentów, nagród i tablic.

Tworzywa
Grawerowanie na tworzywach sztucznych to z jednej strony realizacje wykonane na istniejących produktach, z drugiej: grawerowanie na materiałach takich jak: laminaty czy folie, które zostały zaprojektowane z myślą o obróbce laserowej. Bogata gama laminatów jest dostępna w naszej ofercie (zobacz więcej : www.colop.pl/esklep). Polecane zastosowania to między innymi: wizytówki, tabliczki znamionowe, identyfikatory, szyldy, tablice a także gadżety i breloki hotelowe oraz wiele innych.

Jeśli nasza oferta zainteresuje Państwa - jesteśmy gotowi skontaktować się z Waszą Firmą w celu uzgodnienia warunków współpracy i pełnej prezentacji kompleksowej obsługi Waszego biura. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i profesjonalną realizację złożonego zamówienia. Przekonało się o tym wielu Klientów - dołącz do nich i Ty! Jeśli tak, to prosimy o kontakt: reklama@anex.net.pl.

Odwiedziło nas 84858 osób

design by webmania